همه محصولات
-
توماسماشین آلات بسیار خوب، یک سال گارانتی، خدمات عمر طولانی است. دستگاه با کیفیت خوب است. -
جیمزاین کاملا عملی است کارگران آن را دوست دارند برنامه ها توسط خودشان جمع می شوند. دانستن ماشین ها و برنامه های NC می تواند آن را رقص کند. من با تمام تنظیمات فوق العاده دائمی داده ها راحت نیستم. -
Muktarزیبا، مناسب، اتمسفر، واقعی، لجستیک نیز بسیار سریع است، بسیاری از ماشین ها را انتخاب کنید، این را ببینید، بسیار راضی، بسته بندی بسیار سخت است، سخت، فروشندگان ارسال ویدئو، ترتیبات نصب مهندس نیز بسیار سریع، فیزیکی و توضیحات فروشنده یک به یک، بسیار سپاسگزار به خدمات متفکر فروشنده است. خریدار وجدان
کلید واژه ها [ industrial pastry machine ] همخوانی داشتن 177 محصولات.
تجهیزات صرفه جویی در مصرف شیرینی سازی ، دستگاه بزرگ اتوماتیک فریر با ظرفیت بزرگ
| وضعیت: | جدید |
|---|---|
| جزئیات بسته بندی: | بسته کیس چوبی |
| زمان تحویل: | 60 روز |
ظرفیت بزرگ اتوماتیک دستگاه سرخ کن عمیق سرخ شده منطقه سرخ شده اندازه 2800 * 500 * 360 میلی متر
| ولتاژ: | 380V |
|---|---|
| قدرت (w): | 0.75kw |
| گارانتی: | 1 سال |
600w تجهیزات شیرینی سازی ، دستگاه با عملکرد شکلات چند منظوره
| ولتاژ: | 380 / 220V |
|---|---|
| قدرت: | 600w |
| وزن: | 40 کیلوگرم |
تجهیزات خمیر شیرینی سازی 380 ولت ، دستگاه خمیر اتوماتیک پای یا دستگاه تشکیل دهنده رول تخم مرغ
| صنایع قابل استفاده: | کارخانه مواد غذایی و آشامیدنی |
|---|---|
| وضعیت: | جدید |
| محل منبع: | جیانگ سو ، چین (سرزمین اصلی) |
تجهیزات قنادی نان چرخشی اجاق گاز تجاری تجهیزات / ماشین آلات نانوایی
| وضعیت: | جدید |
|---|---|
| ارائه خدمات پس از فروش:: | مهندسین دسترس به خدمات ماشین آلات در خارج از کشور |
| منبع قدرت: | الکتریکی |
تجهیزات خمیر شیرینی 220V 4kw ساخت تجهیزات اجاق گاز دوار گاز تجاری
| وضعیت: | جدید |
|---|---|
| ولتاژ: | 380 / 220V |
| قدرت: | 52kw & 4kw |
تجهیزات تولید شیرینی رستوران با عملکرد رطوبت بخار / ماشین آلات نانوایی نان
| صنایع قابل استفاده: | هتل ها ، فروشگاه های پوشاک ، فروشگاه های تعمیر ماشین آلات ، کارخانه تولید ، کارخانه مواد غذایی و آشا |
|---|---|
| وضعیت: | جدید |
| ولتاژ: | 220V |
تجهیزات تولید شیرینی نان 304 استیل ضد زنگ 50hz 0.55KW گواهینامه CE
| ولتاژ: | 380V/50 هرتز |
|---|---|
| قدرت: | 0.55 کیلو وات |
| ابعاد (L * W * H): | 1770 * 810 * 640mm |
2.2Kw تجهیزات شیرینی سازی بذور کیک و خط تولید خودکار آب نبات بادام زمینی
| ارائه خدمات پس از فروش: | نصب ، راه اندازی و آموزش میدانی ، مهندسین موجود در ماشین آلات خدمات در خارج از کشور |
|---|---|
| ابعاد (L * W * H): | 6800 * 1000 * 1200mm |
| قدرت (W): | 2.2KW |

