همه محصولات
-
توماسماشین آلات بسیار خوب، یک سال گارانتی، خدمات عمر طولانی است. دستگاه با کیفیت خوب است. -
جیمزاین کاملا عملی است کارگران آن را دوست دارند برنامه ها توسط خودشان جمع می شوند. دانستن ماشین ها و برنامه های NC می تواند آن را رقص کند. من با تمام تنظیمات فوق العاده دائمی داده ها راحت نیستم. -
Muktarزیبا، مناسب، اتمسفر، واقعی، لجستیک نیز بسیار سریع است، بسیاری از ماشین ها را انتخاب کنید، این را ببینید، بسیار راضی، بسته بندی بسیار سخت است، سخت، فروشندگان ارسال ویدئو، ترتیبات نصب مهندس نیز بسیار سریع، فیزیکی و توضیحات فروشنده یک به یک، بسیار سپاسگزار به خدمات متفکر فروشنده است. خریدار وجدان
دانه کنجد گرم کنسرو میوه ای آب نبات نوار غلات شکل گیری دستگاه برش کیک برنج ساخت قیمت ماشین
| Power(w): | 6KW |
|---|---|
| ولتاژ: | 380V |
| Dimension(l*w*h): | 9800*1000*1300mm |
دستگاه تولید آب نبات ژلاتین Gummies 380V 3 فاز 50 هرتز
| گارانتی: | 1 سال |
|---|---|
| ارائه خدمات پس از فروش: | قطعات یدکی رایگان ، مهندسین موجود در ماشین آلات خدمات در خارج از کشور |
| ابعاد (L * W * H): | 16500 * 800 * 1350mm |
چیپس سیب زمینی ترکیب مواد غذایی Snack Production Line کنترل الکتریکی 99kw
| قدرت: | 99 کیلووات |
|---|---|
| ولتاژ: | 380V |
| گارانتی: | 1 سال |
خط تولید مواد غذایی اسنک چند کاره، خط تولید تخم مرغ / ویفر
| گارانتی: | کارخانه مواد غذایی میان وعده ، نانوایی |
|---|---|
| ماده: | فولاد ضد زنگ 304 |
| وزن: | 5000 کیلوگرم |
خط تولید کیک کوچک خردسال طراحی مناسب برای نگهداری مناسب
| دامنه وزن: | 15-200 گرم در دقیقه |
|---|---|
| نسبت پر کردن چرم: | 2: 8-5: 8 |
| قدرت: | 4.5KW |
خط تولید غذای اسنک با سرعت بالا ساختار منطقی طول عمر
| دامنه وزن: | 15-200 گرم در دقیقه |
|---|---|
| نسبت پر کردن چرم: | 2: 8-5: 8 |
| قدرت: | 4.5KW |
304 خط تولید غذای اسنک استیل ضد زنگ، ماشین رول تخم مرغ
| شماره مدل: | HTL-1120/1820/2000 |
|---|---|
| قدرت (W): | 27 کیلو گرم |
| ولتاژ: | 220V و 380V |
خط تولید مواد غذایی اسنک قابل اعتماد، انجماد اتوماتیک و تشکیل دستگاه
| شماره مدل: | HTL-2400 |
|---|---|
| ولتاژ: | 220V و 380V |
| قدرت (W): | 1.3kw |

