خط تولید

  • Jiangsu RichYin Machinery Co., Ltd خط تولید سازنده
  • Jiangsu RichYin Machinery Co., Ltd خط تولید سازنده
  • Jiangsu RichYin Machinery Co., Ltd خط تولید سازنده

در سال های اخیر، این شرکت مقدار زیادی پول سرمایه گذاری کرده است، امکانات سخت افزاری را به روز کرده است، با استفاده از امکانات تولید بین المللی برای تولید آبنبات / شکلات / ماشین آلات بسته بندی با کیفیت بالا و بسته بندی با کیفیت بین المللی. همراه با پیشرفته ماشینکاری CNC مدرن، آن را به یک فرآیند تکنیکی منحصر به فرد برای رسیدن به ارائه کامل RichYin، و محصولات با کیفیت بالا توسعه یافته توسط تکنولوژی مستقل به طور کامل بازتاب RichYin در پیگیری بی وقفه استراتژی بین المللی است.

OEM / ODM

ما نه تنها به مشتریان با محصولات با کیفیت بالا و قابل اعتماد ارائه می دهیم، بلکه همچنین طراحی و تولید تجهیزات غذایی را با توجه به نیازهای واقعی خود، ارائه راه حل های جامع مواد غذایی، انجام کار OEM از دستگاه های مختلف پردازش و بسته بندی مواد غذایی مختلف، و ارائه پشتیبانی حرفه ای خدمات فنی برای مشتریان ارزش بیشتری برای مشتریان ایجاد کنید.

تحقیق و توسعه

تیم تحقیق و توسعه ما شامل تقریبا 10 کارمند توسط تیم برنامه است. کارکنان تهیه، مهندسان طراحی Structral، مهندسان تست محصول و مهندسین مونتاژ حرفه ای محصولات را توسعه دهند.

تیم برنامه مسئول توسعه محصولات و کل فرآیند توسعه محصولات است و کارکنان تهیه انبوه عمدتا برای دقت انتخاب و خرید مواد خام برای تحولات جدید محصولات هستند، در حالی که مهندسان سازه مسئول طراحی محصولات ظاهری جدید و طراحی ساختار داخلی. پس از ساخت محصولات جدید، مهندسین تست محصولی حرفه ای ما مجموعه ای از آزمایشات سخت بر روی هر محصول را برای اطمینان از کیفیت بالا محصولات نوآورانه جدید انجام خواهند داد.

تیم تحقیق و توسعه ما با استخدام کارشناسان تحقیقاتی متخصص و آزمایش های حرفه ای تر، استعدادهای گواهی محصول، قوی تر و فنی تر می شود. اگر مشتریان ما هر ایده ای در مورد توسعه محصولات جدید، نمونه ای یا ایده های خود را ارائه دهند، R & D هرگز به مشتریان خود اجازه نمی دهد ما می توانیم دقیقا همان چیزی را که مشتریان ما نیاز دارند را توسعه دهیم. مشتریان ما همیشه با قابلیت تحقیق و توسعه ما متفق هستند و تیم تحقیق و توسعه ما به طور مداوم با توجه به نیاز بازارها،

پیام بگذارید