همه محصولات
-
توماسماشین آلات بسیار خوب، یک سال گارانتی، خدمات عمر طولانی است. دستگاه با کیفیت خوب است. -
جیمزاین کاملا عملی است کارگران آن را دوست دارند برنامه ها توسط خودشان جمع می شوند. دانستن ماشین ها و برنامه های NC می تواند آن را رقص کند. من با تمام تنظیمات فوق العاده دائمی داده ها راحت نیستم. -
Muktarزیبا، مناسب، اتمسفر، واقعی، لجستیک نیز بسیار سریع است، بسیاری از ماشین ها را انتخاب کنید، این را ببینید، بسیار راضی، بسته بندی بسیار سخت است، سخت، فروشندگان ارسال ویدئو، ترتیبات نصب مهندس نیز بسیار سریع، فیزیکی و توضیحات فروشنده یک به یک، بسیار سپاسگزار به خدمات متفکر فروشنده است. خریدار وجدان
کلید واژه ها [ industrial pastry machine ] همخوانی داشتن 177 محصولات.
304 تجهیزات تولید شیرینی از جنس استنلس استیل / ماشین برگر اتوماتیک
| گارانتی: | 1 سال |
|---|---|
| غذا: | کارخانه خط تولید Mooncake |
| ظرفیت:: | 800-1600 کیلوگرم در ساعت |
آب نبات های سخت افزاری 55kw یا شیرینی ساخت تجهیزات غلتک اکسترودر
| صنایع قابل استفاده:: | کارخانه مواد غذایی و آشامیدنی ، فروشگاههای مواد غذایی و آشامیدنی |
|---|---|
| خروجی (کیلوگرم در ساعت): | 250 - 280 کیلوگرم در ساعت |
| کاربرد: | اکستروژن |
تجهیزات حرفه ای برای تولید شیرینی / دستگاه تولید شکننده بادام زمینی میوه ای
| گارانتی: | 1 سال |
|---|---|
| قدرت: | 16kw |
| وزن: | 800 کیلوگرم |
تجهیزات برای تولید شیرینی چند منظوره / دستگاه ساخت کیک لایه ای صنعتی کامل اتوماتیک
| ولتاژ: | 220V و 380V |
|---|---|
| قدرت: | 45KW |
| وزن: | 1500 کیلوگرم |
بیسکویت تجاری و کیک تولید ماشین / نان ساز تجهیزات
| صنایع قابل استفاده: | کارخانه مواد غذایی و آشامیدنی |
|---|---|
| ولتاژ: | 380V |
| قدرت: | 38 کیلووات |
تجهیزات تولید شیرینی بیسکویت / دستگاه برش شیرینی تجاری تجاری اتوماتیک
| وضعیت: | جدید |
|---|---|
| ولتاژ: | 380 / 220V |
| قدرت: | 0.75kw |
تجهیزات تولید شیرینی با وزن 1.5 کیلوگرم ، دستگاه برش شیرینی بادام زمینی سخت ترد
| وضعیت: | جدید |
|---|---|
| ولتاژ: | 380 / 220V |
| قدرت: | 1.5kw |
تجهیزات ساخت شیرینی از جنس استنلس استیل / ماشین ساخت رول تخم مرغ اتوماتیک
| صنایع قابل استفاده:: | کارخانه تولید کارخانه مواد غذایی و آشامیدنی |
|---|---|
| محل مبدا:: | جیانگسو چین |
| ولتاژ: | 380V/50 هرتز |
تجهیزات تولید شیرینی 12Kw ، دستگاه آب نبات پنبه ای گاز استیل قابل تنظیم 380V
| نام تجاری: | HAITEL |
|---|---|
| ولتاژ: | 380V |
| قدرت: | 12Kw |
تجهیزات قنادی با سرعت بالا ، دستگاه سرخ کردن و خرد کردن روغن سیب زمینی چرخش روغن
| ولتاژ: | 380V |
|---|---|
| قدرت (W): | 1.5 کیلو وات |
| وزن: | 180 کیلوگرم |

