همه محصولات
-
توماسماشین آلات بسیار خوب، یک سال گارانتی، خدمات عمر طولانی است. دستگاه با کیفیت خوب است. -
جیمزاین کاملا عملی است کارگران آن را دوست دارند برنامه ها توسط خودشان جمع می شوند. دانستن ماشین ها و برنامه های NC می تواند آن را رقص کند. من با تمام تنظیمات فوق العاده دائمی داده ها راحت نیستم. -
Muktarزیبا، مناسب، اتمسفر، واقعی، لجستیک نیز بسیار سریع است، بسیاری از ماشین ها را انتخاب کنید، این را ببینید، بسیار راضی، بسته بندی بسیار سخت است، سخت، فروشندگان ارسال ویدئو، ترتیبات نصب مهندس نیز بسیار سریع، فیزیکی و توضیحات فروشنده یک به یک، بسیار سپاسگزار به خدمات متفکر فروشنده است. خریدار وجدان
کلید واژه ها [ industrial pastry machine ] همخوانی داشتن 177 محصولات.
تجهیزات برای تولید قنادی 38kw / کیسه های تهیه مواد غذایی برای تولید کیسه های مواد غذایی
| شماره مدل: | HTL-100 fur-c77a |
|---|---|
| ولتاژ: | 380V |
| قدرت: | 38kw |
ظرفیت 2T-3T / ساعت تجهیزات تولید شیرینی برای کارامل درمان برش و تشکیل
| کاربرد: | نوار غلات بادام زمینی بادام زمینی |
|---|---|
| سیستم های کنترل: | رابط کاربری و PLC را اجرا کنید |
| موتور: | موتور سروو |
تجهیزات تولید شیرینی 52kw مینی مخلوط صنعتی فر نانوایی برقی نان ترکی
| محل منبع: | جیانگ سو ، چین (سرزمین اصلی) |
|---|---|
| ولتاژ: | 3N --- 380V |
| قدرت: | 52kw |
تجهیزات قنادی تجاری / دستگاه شکلاتی چند منظوره Enrober
| نام تجاری: | Newest |
|---|---|
| ابعاد (L * W * H): | 2200 * 640 * 1380 میلی متر |
| قدرت: | 1500W |
نوار شیرینی مواد غذایی خوراکی بلغور جو دوسر تهیه تجهیزات بخار 300 کیلوگرم در ساعت
| کاربرد: | غلات |
|---|---|
| مصرف بخار: | 300 کیلوگرم در ساعت |
| فشار بخار: | 1.0 MPa 0.6 |
تجهیزات خمیر شیرینی سازی 380V / دستگاه اجاق گاز دوار کوره گاز تجاری
| ارائه خدمات پس از فروش: | مهندسین دسترس به خدمات ماشین آلات در خارج از کشور |
|---|---|
| منبع قدرت: | الکتریکی |
| تایپ کنید: | فر اجاق گاز |
تجهیزات آسان برای تولید شیرینی ، ماشین تولید نوار با پروتئین غلات و انرژی
| واژه هاي كليدي: | تجهیزات نوار انرژی |
|---|---|
| بسته بندی: | چوبی |
| تابع: | چند تابع |
دستگاه بسته بندی شیرینی برش و بالش خودکار برای آب نبات های سخت
| گارانتی: | 12 ماه |
|---|---|
| کاربرد: | غذا ، شیرینی پزی |
| مواد بسته بندی: | پلاستیک |
تجهیزات قنادی ساخت ماشین آلات ، دستگاه های بسته بندی دوتایی پیچ خورده هیدرولیک سفارشی ساخته شده
| ضمانتنامه:: | 1 سال |
|---|---|
| کاربرد: | غذا |
| درجه خودکار:: | خودکار |

