همه محصولات
-
توماسماشین آلات بسیار خوب، یک سال گارانتی، خدمات عمر طولانی است. دستگاه با کیفیت خوب است. -
جیمزاین کاملا عملی است کارگران آن را دوست دارند برنامه ها توسط خودشان جمع می شوند. دانستن ماشین ها و برنامه های NC می تواند آن را رقص کند. من با تمام تنظیمات فوق العاده دائمی داده ها راحت نیستم. -
Muktarزیبا، مناسب، اتمسفر، واقعی، لجستیک نیز بسیار سریع است، بسیاری از ماشین ها را انتخاب کنید، این را ببینید، بسیار راضی، بسته بندی بسیار سخت است، سخت، فروشندگان ارسال ویدئو، ترتیبات نصب مهندس نیز بسیار سریع، فیزیکی و توضیحات فروشنده یک به یک، بسیار سپاسگزار به خدمات متفکر فروشنده است. خریدار وجدان
کلید واژه ها [ industrial pastry machine ] همخوانی داشتن 177 محصولات.
تجهیزات برای تولید شیرینی چند منظوره / ماشین آلات تشکیل Mooncake
| صنایع قابل استفاده: | کارخانه مواد غذایی و آشامیدنی |
|---|---|
| وضعیت: | جدید |
| ولتاژ: | 220V |
ماشین آلات برای تولید مخلوط کن خانگی و ماشین آلات تولید نانوایی
| ولتاژ: | 380V |
|---|---|
| قدرت (W): | 3000 |
| ابعاد (L * W * H): | 700 * 450 * 1400 میلی متر |
ظرفیت تولید کیک چند منظوره / نان 200-350 کیلوگرم در هکتار
| ولتاژ: | 220 V |
|---|---|
| وزن: | 800 کیلوگرم |
| ابعاد (L * W * H): | 2000 * 1300 * 1400 میلی متر |
تجهیزات برای تولید شیرینی چند منظوره / دستگاه مخلوط کردن آرد خمیر نان
| وضعیت: | جدید |
|---|---|
| ولتاژ: | 220V |
| قدرت: | 1000W |
2300 * 2200 * 2600mm تجهیزات قنادی تجهیزات شیرینی سازی - اجاق گاز چرخشی
| وضعیت: | جدید |
|---|---|
| ولتاژ: | 380V |
| قدرت: | 3 / 48kw |
تجهیزات تولید شیرینی با راندمان بالا ، دستگاه تولید نان صنعتی فرانسه
| صنایع قابل استفاده:: | فروشگاه های مواد غذایی و آشامیدنی |
|---|---|
| محل مبدا:: | جیانگسو چین |
| ولتاژ: | 380V/50 هرتز |
تجهیزات برای تولید شیرینی سازی 380 ولت ، دستگاه ساخت قند کوچک مکعب
| وزن: | 420 کیلوگرم |
|---|---|
| قدرت: | 2.2 کیلو وات |
| ولتاژ: | 380 ولت |
تجهیزات تولید شیرینی چند منظوره / دستگاه ساخت کیک لایه ای صنعتی
| ولتاژ: | 220 V |
|---|---|
| قدرت: | 1.5kw |
| وزن: | 1250 کیلوگرم |
دستگاه ساخت شیرینی 60HZ ، دستگاه بسته بندی آب نبات مربع بالش افقی صنعتی
| گارانتی: | 13 ماه |
|---|---|
| کاربرد: | آب نبات |
| صنایع قابل استفاده:: | کارخانه مواد غذایی و آشامیدنی |

