همه محصولات
-
توماسماشین آلات بسیار خوب، یک سال گارانتی، خدمات عمر طولانی است. دستگاه با کیفیت خوب است. -
جیمزاین کاملا عملی است کارگران آن را دوست دارند برنامه ها توسط خودشان جمع می شوند. دانستن ماشین ها و برنامه های NC می تواند آن را رقص کند. من با تمام تنظیمات فوق العاده دائمی داده ها راحت نیستم. -
Muktarزیبا، مناسب، اتمسفر، واقعی، لجستیک نیز بسیار سریع است، بسیاری از ماشین ها را انتخاب کنید، این را ببینید، بسیار راضی، بسته بندی بسیار سخت است، سخت، فروشندگان ارسال ویدئو، ترتیبات نصب مهندس نیز بسیار سریع، فیزیکی و توضیحات فروشنده یک به یک، بسیار سپاسگزار به خدمات متفکر فروشنده است. خریدار وجدان
خط تولید شکلات با سرعت بالا، ماشین آلات تولید شکلات
| سرعت خالص / کمربند: | 1-6 متر در اینچ (تنظیم سرعت متغیر به طور مداوم متغیر) |
|---|---|
| عرض خالص / عرض کمربند: | 400mm |
| قدرت (W): | 10kw |
ساختار منطقی واحد تولید شکلات واحد تولیدی بزرگ
| قدرت: | هائیتل |
|---|---|
| ابعاد: | 1200 * 1250 * 1630mm |
| وزن دستگاه: | 280 کیلوگرم |
خط تولید خط تولید شکلات آسان، تجهیزات پردازش شکلات
| عرض کمربند:: | 400 میلی متر |
|---|---|
| طول تونل:: | 10 m |
| دمای تونل: | 2-10 |
دستگاه پوشش اتوماتیک مهره برای صنایع داروسازی / صنایع غذایی
| قدرت: | 0.55 کیلو وات |
|---|---|
| ابعاد: | 530 * 630 * 850mm |
| وزن دستگاه: | 95 کیلوگرم |
خط تولید شکلات فولاد ضد زنگ طول عمر 13160 * 700 * 1500mm
| عرض کمربند:: | 400 میلی متر |
|---|---|
| طول تونل:: | 10 m |
| دمای تونل: | 2-10 |
خط تولید شکلات با کیفیت بالا، ماشین آلات تولید شکلات
| عرض کمربند:: | 900 میلی متر |
|---|---|
| طول تونل:: | 18 متر |
| دمای تونل: | 2-10 |
كنترل كننده اتوماتيك دستگاه بسته بندي بلوتوث توپ 2.2kw اتوماتيك
| ضمانتنامه: | 1 سال |
|---|---|
| تایپ کنید: | دستگاه بسته بندی |
| کاربرد: | غذا ، پزشکی |
پوشش دهی و Enrobing تجهیزات تولید شکلات حرفه ای چند کاره
| سرعت خالص / کمربند: | 1-6 متر در اینچ (تنظیم سرعت متغیر به طور مداوم متغیر) |
|---|---|
| عرض خالص / عرض کمربند: | 400mm |
| واحد تبرید پشتیبانی: | 3 |
عملیات ساده ماشین آلات پانچ آب نبات 30rpm / min Spin Spin سرعت
| قدرت: | 2.2KW |
|---|---|
| ابعاد: | 1600 * 730 * 1450mm |
| وزن دستگاه: | 280 کیلوگرم |
دستگاه بسته بندی پلاستیکی پیچ و تاب Ball Lollipop با ضمانت 1 ساله
| گارانتی: | 1 سال |
|---|---|
| تایپ کنید: | دستگاه بسته بندی |
| کاربرد: | غذا ، پزشکی |

