همه محصولات
-
توماسماشین آلات بسیار خوب، یک سال گارانتی، خدمات عمر طولانی است. دستگاه با کیفیت خوب است. -
جیمزاین کاملا عملی است کارگران آن را دوست دارند برنامه ها توسط خودشان جمع می شوند. دانستن ماشین ها و برنامه های NC می تواند آن را رقص کند. من با تمام تنظیمات فوق العاده دائمی داده ها راحت نیستم. -
Muktarزیبا، مناسب، اتمسفر، واقعی، لجستیک نیز بسیار سریع است، بسیاری از ماشین ها را انتخاب کنید، این را ببینید، بسیار راضی، بسته بندی بسیار سخت است، سخت، فروشندگان ارسال ویدئو، ترتیبات نصب مهندس نیز بسیار سریع، فیزیکی و توضیحات فروشنده یک به یک، بسیار سپاسگزار به خدمات متفکر فروشنده است. خریدار وجدان
پوشش ساده شکلات با استفاده از دستگاه ایمنی درجه حرارت مواد غذایی عملکرد ساده
| ولتاژ: | 220V / 110V |
|---|---|
| قدرت: | 1800w |
| ابعاد (L * W * H): | 2200 * 640 * 1380mm |
خط تولید نوار شکلات 380V / دستگاه پالایش Conche 1 سال ضمانت
| ولتاژ: | 380V |
|---|---|
| قدرت: | مدل |
| ابعاد (L * W * H): | ظرفیت |
خط تولید شیر شکلات طولانی، ماشین شکل گیری خودکار شکلات
| تایپ کنید: | T400 |
|---|---|
| ظرفیت (کیلوگرم / 8 ساعت): | 800-2500 |
| شکل شکلات: | شکل قالب به عنوان نیاز مشتری |
حداکثر ظرفیت 500 لیتر خط تولید شکلات / ماشین شکلات شکلات
| گارانتی: | 1 سال |
|---|---|
| گواهی: | CE, ISO9001:2008 |
| کاربرد: | شکلات |
1 سال گارانتی آب نبات شکل دهنده دستگاه / دستگاه خراطین شکلات
| استفاده: | دستگاه شکلات معتدل |
|---|---|
| تابع: | دستگاه خنک کننده شکلات |
| نام محصول: | مایع شکلات |
غلات جو دوسر خط تولید شکلات نوار / دستگاه ساخت شکلات اتوماتیک
| ولتاژ: | 380V/50 هرتز |
|---|---|
| قدرت: | 12kw |
| وزن: | 1200 کیلوگرم |
PLC کنترل خط تولید نوار آجیل کوچک شکلات سالم ، آسان برای بهره برداری
| شماره مدل: | HTL-T888A / B |
|---|---|
| ولتاژ: | 380V/50 هرتز |
| قدرت: | 5.5kW |
دستگاه قالب گیری نوار شکلات اتوماتیک / خط تحویل آب نبات شکلات
| گواهی: | CE, ISO9001:2008 |
|---|---|
| گارانتی: | 1 سال |
| سرعت واریز: | 10-18 ساعت در دقیقه |
دستگاه قالب گیری نوار شکلات اتوماتیک / خط انباشت آب نبات شکلات
| ولتاژ: | 220V / 380V قابل تنظیم است |
|---|---|
| قدرت: | 9kw |
| ابعاد (L * W * H): | 16000 * 1000 * 1600mm |
ماشین اندازه گیری شکلات 380V ظرفیت بزرگ 400kgs-800kgs / hour
| ولتاژ: | 380V |
|---|---|
| قدرت: | 96kw |
| ابعاد (L * W * H): | 42000x4000x2300mm |

