همه محصولات
-
توماسماشین آلات بسیار خوب، یک سال گارانتی، خدمات عمر طولانی است. دستگاه با کیفیت خوب است. -
جیمزاین کاملا عملی است کارگران آن را دوست دارند برنامه ها توسط خودشان جمع می شوند. دانستن ماشین ها و برنامه های NC می تواند آن را رقص کند. من با تمام تنظیمات فوق العاده دائمی داده ها راحت نیستم. -
Muktarزیبا، مناسب، اتمسفر، واقعی، لجستیک نیز بسیار سریع است، بسیاری از ماشین ها را انتخاب کنید، این را ببینید، بسیار راضی، بسته بندی بسیار سخت است، سخت، فروشندگان ارسال ویدئو، ترتیبات نصب مهندس نیز بسیار سریع، فیزیکی و توضیحات فروشنده یک به یک، بسیار سپاسگزار به خدمات متفکر فروشنده است. خریدار وجدان
دستگاه جذاب کننده شکلات سفید 96kw / Mini Chocolate Enrober
| ولتاژ: | 380V |
|---|---|
| قدرت: | 96kw |
| ابعاد (L * W * H): | 42000x4000x2300mm |
دستگاه ساخت نوار غلات سبک میان وعده سالم / خط تولید شکلات جو دوسر
| وضعیت: | جدید |
|---|---|
| محل منبع: | جیانگ سو ، چین (سرزمین اصلی) |
| ولتاژ: | 380V/50 هرتز |
خط تولید شیر شکلات 16 کیلو وات، دستگاه پوشش دهنده شکلات برای نوار غلات
| عرض کمربند:: | 400 میلی متر |
|---|---|
| طول تونل:: | 10 m |
| دمای تونل: | 2-10 |
تجهیزات تولید نوار شکلات بالا تولید 5.5kW قدرت موتور اصلی
| طول تونل خنک کننده: | 3000 میلی متر |
|---|---|
| مقدار قالب: | 58 قطعه |
| ظرفیت تولید: | 500 کیلوگرم در ساعت |
خط تولید فولاد ضد زنگ شکل نوشابه خط خوراکی پوشش داده شده به طور صاف
| سرعت خالص / کمربند: | 1-6 متر در اینچ (تنظیم سرعت متغیر به طور مداوم متغیر) |
|---|---|
| عرض خالص / عرض کمربند: | 400mm |
| واحد تبرید پشتیبانی: | 3 |
خط تولید شکلات نقره ای خط تولید 13160 * 700 * 1500mm خروجی بالا
| عرض کمربند:: | 400 میلی متر |
|---|---|
| طول تونل:: | 10 m |
| دمای تونل: | 2-10 |
قابلیت شارژ با کیفیت بالا ماشین پرداخت با CE / ISO9001 گواهینامه
| قدرت: | 2.2KW |
|---|---|
| ابعاد: | 1200 * 1250 * 1630mm |
| وزن دستگاه: | 280 کیلوگرم |
خط تولید شیر شکلات 380V 50Hz قابل اطمینان برای پوشش قند بادام زمینی
| قدرت: | 2.2KW |
|---|---|
| ابعاد: | 1200 * 1250 * 1630mm |
| وزن دستگاه: | 280 کیلوگرم |
ساختار منطقی ساخت خط تولید شکلات Snack Food Sugar Storage Tank
| حداکثر ظرفیت: | 400 |
|---|---|
| Weight(kg): | 100 |
| ابعاد (میلی متر): | φ800 * 1500 میلی متر |
خط تولید شکلات با کارایی بالا، خط تولید ماشین شکلات
| عرض کمربند:: | 400 میلی متر |
|---|---|
| طول تونل:: | 10 m |
| دمای تونل: | 2-10 |

