همه محصولات
-
توماسماشین آلات بسیار خوب، یک سال گارانتی، خدمات عمر طولانی است. دستگاه با کیفیت خوب است. -
جیمزاین کاملا عملی است کارگران آن را دوست دارند برنامه ها توسط خودشان جمع می شوند. دانستن ماشین ها و برنامه های NC می تواند آن را رقص کند. من با تمام تنظیمات فوق العاده دائمی داده ها راحت نیستم. -
Muktarزیبا، مناسب، اتمسفر، واقعی، لجستیک نیز بسیار سریع است، بسیاری از ماشین ها را انتخاب کنید، این را ببینید، بسیار راضی، بسته بندی بسیار سخت است، سخت، فروشندگان ارسال ویدئو، ترتیبات نصب مهندس نیز بسیار سریع، فیزیکی و توضیحات فروشنده یک به یک، بسیار سپاسگزار به خدمات متفکر فروشنده است. خریدار وجدان
2.2kw 220V دستگاه آب نبات شکل دهنده دستگاه الکترومغناطیس پخت خلاء
| وضعیت: | جدید |
|---|---|
| ولتاژ: | 220 V / 380V |
| قدرت: | 2.2KW |
ماشین ظرفشویی شکلاتی آب نبات بزرگ ظرفیت 400 کیلوگرم / هفتم سرعت چرخش 30 دور در دقیقه / دقیقه
| ولتاژ: | 380V |
|---|---|
| ظرفیت تولید: | 200-400 / 400-600 کیلوگرم در ساعت |
| قدرت (W): | 2.2KW |
کرم کرم سخت کراکر آب نبات شکل گیری ماشین / خط تولید آب نبات
| کاربرد: | کندی ، دیگر |
|---|---|
| سرعت اکستروژن قند ترد: | 200-400 قطعه در دقیقه. |
| ظرفیت تولید: | 1-2T |
خط تولید آب نبات کامل / ماشین آلات تولید آب نبات 2.2Kw کامل
| ولتاژ: | 380V |
|---|---|
| قدرت (W): | 2.2KW |
| ابعاد (L * W * H): | 8600 * 1200 * 1700 میلی متر ، 8250 * 1200 * 1400/8600 * 1200 * 1700 میلی متر |
دستگاه کوچک آب نبات آب نبات برای ساخت دستگاه چند منظوره آسان برای استفاده
| گارانتی: | 1 سال |
|---|---|
| کاربرد: | آب نبات |
| رنگ: | سفید |
150 کیلوگرم / ساعت ماشین تولید کننده آب نبات 380V 50Hz 890mm * 800mm * 1300mm
| ارائه خدمات پس از فروش: | مهندسین دسترس به خدمات ماشین آلات در خارج از کشور |
|---|---|
| رنگ: | نقره |
| ولتاژ: | 380V/50 هرتز |
ماشین شکل دادن آب نبات شکلات ساده عملیات تعمیر و نگهداری آسان
| ولتاژ: | 380V |
|---|---|
| وزن: | 1600 kg |
| قدرت (w): | 5000 |
دستگاه تولید کننده آب نبات 380V 3KW، دستگاه تولید شیرینی آب نبات 100-250 عدد / دقیقه
| ولتاژ: | 380V |
|---|---|
| وزن: | 1600 kg |
| قدرت (w): | 5000 |
ماشین شکل گیری آب نبات بزرگ، تجهیزات تولید شکلات بلغور جو دوسر
| ظرفیت تولید: | 2000-6000 کیلوگرم / تغییر (با توجه به شکل محصول) |
|---|---|
| قدرت کل: | 4.5KW |
| فشار خون: | 0.6Mpa |

