همه محصولات
-
توماسماشین آلات بسیار خوب، یک سال گارانتی، خدمات عمر طولانی است. دستگاه با کیفیت خوب است. -
جیمزاین کاملا عملی است کارگران آن را دوست دارند برنامه ها توسط خودشان جمع می شوند. دانستن ماشین ها و برنامه های NC می تواند آن را رقص کند. من با تمام تنظیمات فوق العاده دائمی داده ها راحت نیستم. -
Muktarزیبا، مناسب، اتمسفر، واقعی، لجستیک نیز بسیار سریع است، بسیاری از ماشین ها را انتخاب کنید، این را ببینید، بسیار راضی، بسته بندی بسیار سخت است، سخت، فروشندگان ارسال ویدئو، ترتیبات نصب مهندس نیز بسیار سریع، فیزیکی و توضیحات فروشنده یک به یک، بسیار سپاسگزار به خدمات متفکر فروشنده است. خریدار وجدان
قابلیت اطمینان بالا سخت افزاری سخت افزاری را که به طور صحیح عمل می کند
| ولتاژ: | 380V |
|---|---|
| ظرفیت تولید: | 200-400 / 400-600 کیلوگرم در ساعت |
| قدرت (W): | 2.2KW |
ماشین ظرفیت سازی به صورت اتوماتیک ساخت ماشین آلات تولید بزرگ ظرفیت تولید
| ولتاژ: | 380V |
|---|---|
| قدرت (W): | 2.2KW |
| ابعاد (L * W * H): | 8600 * 1200 * 1700 میلی متر ، 8250 * 1200 * 1400/8600 * 1200 * 1700 میلی متر |
آب نبات خروجی بالا و ساخت ماشین آلات ساختاری تافی
| ولتاژ: | 380V |
|---|---|
| ظرفیت تولید: | 200-400 / 400-600 کیلوگرم در ساعت |
| قدرت (W): | 2.2KW |
سازنده ماشین آلات تشکیل دهنده آب نبات، دستگاه آب نبات، عملکرد خوب
| ظرفیت تولید: | 1-2T |
|---|---|
| قدرت انتقال 0.75kw ولتاژ: | 0.75kw |
| ولتاژ: | 380V |
دوام بالا ساخت دستگاه گوارش جویدن 2.2KW محکم
| نام دستگاه: | دستگاه آدامس |
|---|---|
| قدرت: | 2.2KW |
| ابعاد: | 1800 * 730 * 1650mm |
طراحی سازگار با سخت افزار سازگار با سخت افزار سازگار با عملکرد ماشین
| تایپ کنید: | HTL-30A |
|---|---|
| خروجی (T / 8h): | 2 ~ 5 |
| قدرت (V): | 380 |
ماشین شکل گیری آب نبات آبلیمو، دستگاه بسته بندی آب نبات
| ولتاژ: | 380 ولت ، 3 فاز ، 50 هرتز |
|---|---|
| قدرت: | 8KW |
| اندازه آب نبات: | حداقل Φ20؛ حداکثر Φ45 |
آب نبات آب نبات چوبی کوچک دوام با ظرفیت بزرگ 5 ~ 8 تن
| وضعیت: | جدید |
|---|---|
| نام تجاری: | orangemech |
| ولتاژ: | 220V و 380V |
ظرفیت تولید ماشین ردیاب وسایل نقلیه Gummy Bear Candy ساخت دستگاه 100-150kg / h
| ولتاژ: | 380V |
|---|---|
| قدرت: | 16kw |
| وزن: | 3000 کیلوگرم |

