همه محصولات
-
توماسماشین آلات بسیار خوب، یک سال گارانتی، خدمات عمر طولانی است. دستگاه با کیفیت خوب است. -
جیمزاین کاملا عملی است کارگران آن را دوست دارند برنامه ها توسط خودشان جمع می شوند. دانستن ماشین ها و برنامه های NC می تواند آن را رقص کند. من با تمام تنظیمات فوق العاده دائمی داده ها راحت نیستم. -
Muktarزیبا، مناسب، اتمسفر، واقعی، لجستیک نیز بسیار سریع است، بسیاری از ماشین ها را انتخاب کنید، این را ببینید، بسیار راضی، بسته بندی بسیار سخت است، سخت، فروشندگان ارسال ویدئو، ترتیبات نصب مهندس نیز بسیار سریع، فیزیکی و توضیحات فروشنده یک به یک، بسیار سپاسگزار به خدمات متفکر فروشنده است. خریدار وجدان
دستگاه تشکیل دهنده آب نبات 18 کیلووات ، دستگاه ساخت اتوماتیک ژل آب نبات سازنده نشاسته
| وضعیت: | جدید |
|---|---|
| ولتاژ: | 380V |
| قدرت: | 18kw |
2.2kw 220V دستگاه آب نبات شکل دهنده دستگاه الکترومغناطیس پخت خلاء
| وضعیت: | جدید |
|---|---|
| ولتاژ: | 220 V / 380V |
| قدرت: | 2.2KW |
ساخت دستگاه واریز کننده آب نبات ژله ای نرم برای کارخانه مواد غذایی و آشامیدنی
| صنایع قابل استفاده:: | کارخانه مواد غذایی و آشامیدنی |
|---|---|
| وضعیت: | جدید |
| محل منبع: | جیانگ سو ، چین (سرزمین اصلی) |
ماشین بسته بندی عمودی شیر پودر شیر سویا برای مشاغل کوچک
| گارانتی: | 1 سال |
|---|---|
| کاربرد: | نوشیدنی ، شیمیایی ، کالایی ، غذایی ، پزشکی |
| سرعت بسته بندی:: | 30-60 کیسه در دقیقه |
دستگاه ساخت شکلات مستطیل یا مربع شکل ، دستگاه ساخت قند کوچک مکعب
| ولتاژ: | 380V |
|---|---|
| وزن: | 420 کیلوگرم |
| ابعاد: | 1280 * 1000 * 1580mm |
دستگاه تشکیل دهنده آب نبات 50Hz ، دستگاه کوچک تولید قهوه نارگیل
| ولتاژ: | 380V/50 هرتز |
|---|---|
| قدرت: | 45KW |
| مواد: | فولاد ضد زنگ |
بسته بندی ماشین آلات بسته بندی خام آجیل بادام زمینی نوع اتوماتیک سرعت 20-100 کیسه / حداقل
| گارانتی: | 14 ماه |
|---|---|
| کاربرد: | غذا ، پزشکی |
| مواد بسته بندی: | پلاستیک |
Crane Claw Cloll Lollipop Candy Making Machine Program برنامه و کنترل شده است
| ولتاژ: | 380V |
|---|---|
| قدرت: | 8KW |
| وزن: | 2000 کیلوگرم |
ماشین ظرفشویی شکلاتی آب نبات بزرگ ظرفیت 400 کیلوگرم / هفتم سرعت چرخش 30 دور در دقیقه / دقیقه
| ولتاژ: | 380V |
|---|---|
| ظرفیت تولید: | 200-400 / 400-600 کیلوگرم در ساعت |
| قدرت (W): | 2.2KW |

