همه محصولات
-
توماسماشین آلات بسیار خوب، یک سال گارانتی، خدمات عمر طولانی است. دستگاه با کیفیت خوب است. -
جیمزاین کاملا عملی است کارگران آن را دوست دارند برنامه ها توسط خودشان جمع می شوند. دانستن ماشین ها و برنامه های NC می تواند آن را رقص کند. من با تمام تنظیمات فوق العاده دائمی داده ها راحت نیستم. -
Muktarزیبا، مناسب، اتمسفر، واقعی، لجستیک نیز بسیار سریع است، بسیاری از ماشین ها را انتخاب کنید، این را ببینید، بسیار راضی، بسته بندی بسیار سخت است، سخت، فروشندگان ارسال ویدئو، ترتیبات نصب مهندس نیز بسیار سریع، فیزیکی و توضیحات فروشنده یک به یک، بسیار سپاسگزار به خدمات متفکر فروشنده است. خریدار وجدان
كنترل كننده اتوماتيك دستگاه بسته بندي بلوتوث توپ 2.2kw اتوماتيك
| ضمانتنامه: | 1 سال |
|---|---|
| تایپ کنید: | دستگاه بسته بندی |
| کاربرد: | غذا ، پزشکی |
استیل ضد زنگ 30kg / Hr 0.75kw ماشین قالب سازی آب نبات پان
| ولتاژ: | 380 / 220V |
|---|---|
| قدرت: | 0.75kw |
| ابعاد (L * W * H): | 1200 × 1250 30 1630 میلی متر |
50rpm / min آجیل شکلات پوشش دستگاه آب نبات لهستانی پان
| ولتاژ: | 220 ولت |
|---|---|
| قدرت: | 100 / 4500W |
| ابعاد (L * W * H): | 530 * 630 * 850mm / 1200 * 1250 * 1630mm |
دستگاه تشکیل دهنده دارویی 1250Mm 20kg / Pan Candy
| نام: | تابه لهستانی |
|---|---|
| ابعاد (L * W * H): | 1200 × 1250 30 1630 میلی متر |
| وزن:: | 280 کیلوگرم |
پانل شکلات پوشش شکلات شیرینی 2.2KW 50rpm
| نام: | تابه لهستانی |
|---|---|
| ابعاد (L * W * H): | 1200 × 1250 30 1630 میلی متر |
| وزن:: | 280 کیلوگرم |
دستگاه برش کامل بسته بندی آب نبات سوئیسی سوئیس با سیستم ثابت دما
| وضعیت: | جدید |
|---|---|
| ولتاژ: | 380 / 220V |
| قدرت: | 60.44kw |
دستگاه شکل گیری آب نبات شیرین شکل 5T / 8h 2.2kw
| بعد، ابعاد، اندازه: | 1115 * 900 * 1080mm |
|---|---|
| قدرت: | 1.5-3.0kw |
| حداکثر ظرفیت: | 2-5T / 8H |
خط تولید 9 مایل کیلو وات 130 عیار / حداقل 99٪ 3 ماسک سفالی
| درجه اتوماتیک: | تمام اتوماتیک |
|---|---|
| نکات کلیدی فروش: | کارکرد آسان |
| قدرت کار: | تجهیزات 220VAC ± 5 ﹪ ، 50HZ ، قدرت حدود 9KW |

