همه محصولات
-
توماسماشین آلات بسیار خوب، یک سال گارانتی، خدمات عمر طولانی است. دستگاه با کیفیت خوب است. -
جیمزاین کاملا عملی است کارگران آن را دوست دارند برنامه ها توسط خودشان جمع می شوند. دانستن ماشین ها و برنامه های NC می تواند آن را رقص کند. من با تمام تنظیمات فوق العاده دائمی داده ها راحت نیستم. -
Muktarزیبا، مناسب، اتمسفر، واقعی، لجستیک نیز بسیار سریع است، بسیاری از ماشین ها را انتخاب کنید، این را ببینید، بسیار راضی، بسته بندی بسیار سخت است، سخت، فروشندگان ارسال ویدئو، ترتیبات نصب مهندس نیز بسیار سریع، فیزیکی و توضیحات فروشنده یک به یک، بسیار سپاسگزار به خدمات متفکر فروشنده است. خریدار وجدان
ماشین آلات بسته بندی شیر آب شیرین کن کنترل کامپیوتر نوع کنترل برقی
| نوع بسته بندی: | بسته بندی بالش |
|---|---|
| ولتاژ: | 380V/50 هرتز |
| قدرت: | 4.5KW |
دستگاه بسته بندی عمودی پودر چاشنی 13 ماه ضمانت
| نوع: | الکتریکی |
|---|---|
| گارانتی: | 13 ماه |
| تابع: | پر کردن ، آب بندی ، بسته بندی |
تجهیزات بسته بندی آب نبات از جنس استنلس استیل کوره دوار برای نان و شیرینی
| کاربرد: | آب نبات |
|---|---|
| گارانتی: | 12 ماه |
| ظرفیت: | 200-250 کیلوگرم در ساعت |
دستگاه بسته بندی آب نبات کاملاً خودکار برقی برای کالاها ، پزشکی
| گارانتی: | 1 سال |
|---|---|
| کاربرد: | غذا ، کالا ، پزشکی ، ماشین آلات و سخت افزار |
| مواد بسته بندی: | پلاستیک |
دستگاه بسته بندی آب نبات بستنی نرم و نرم بالش عملکردی با سرعت بالا
| کاربرد: | مواد شیمیایی ، کالا ، مواد غذایی ، ماشین آلات و سخت افزار ، پزشکی ، منسوجات |
|---|---|
| مواد بسته بندی: | پلاستیک |
| وضعیت: | جدید |
دستگاه برش شیرینی کنجد برقی ، دستگاه بسته بندی بستنی
| گارانتی: | 1 سال |
|---|---|
| کاربرد: | پوشاک ، نوشیدنی ، شیمیایی ، کالا ، مواد غذایی ، ماشین آلات و سخت افزار ، پزشکی ، منسوجات |
| مواد بسته بندی: | پلاستیک ، کاغذ ، چوب |
دستگاه بسته بندی شیرینی اتوماتیک سوئیسی اتوماتیک تجاری / تجهیزات بسته بندی آب نبات
| نوع بسته بندی: | فیلم ، کیسه |
|---|---|
| مواد بسته بندی: | پلاستیک |
| تایپ کنید: | دستگاه بسته بندی |
دستگاه بسته بندی بسته بندی بالش آب نبات پنبه چند فاز 50 هرتز 3 فاز
| کاربرد: | مواد غذایی ، کالایی ، پزشکی ، شیمیایی ، ماشین آلات و سخت افزار |
|---|---|
| تابع: | بسته بندی ، بسته بندی فیلم |
| ولتاژ: | 220V / 380V 50Hz 3 فاز |
تجاری بسته بندی چند کاره پنبه آب نبات بسته بندی ماشین آلات
| درجه خودکار:: | خودکار |
|---|---|
| نوع رانده شده:: | الکتریکی |
| ولتاژ: | 220V / 380V 50Hz 3 فاز |
دستگاه برش و بسته بندی آب نبات سوئیس PLC کنترل 3KW
| مواد بسته بندی: | کاغذ ، پلاستیک ، شیشه ، PVC ، پلی استایرن ، کاغذ موم ، فیلم پیچ ماشین |
|---|---|
| وضعیت: | جدید |
| کاربرد: | غذا ، آب نبات به شکل منظم |

