همه محصولات
-
توماسماشین آلات بسیار خوب، یک سال گارانتی، خدمات عمر طولانی است. دستگاه با کیفیت خوب است. -
جیمزاین کاملا عملی است کارگران آن را دوست دارند برنامه ها توسط خودشان جمع می شوند. دانستن ماشین ها و برنامه های NC می تواند آن را رقص کند. من با تمام تنظیمات فوق العاده دائمی داده ها راحت نیستم. -
Muktarزیبا، مناسب، اتمسفر، واقعی، لجستیک نیز بسیار سریع است، بسیاری از ماشین ها را انتخاب کنید، این را ببینید، بسیار راضی، بسته بندی بسیار سخت است، سخت، فروشندگان ارسال ویدئو، ترتیبات نصب مهندس نیز بسیار سریع، فیزیکی و توضیحات فروشنده یک به یک، بسیار سپاسگزار به خدمات متفکر فروشنده است. خریدار وجدان
کلید واژه ها [ candy production machine ] همخوانی داشتن 502 محصولات.
304 فولاد ضد زنگ آب نبات ماشین برش، ماشین آلات پردازش آب نبات
| ظرفیت تولید: | 200-400 کیلوگرم در ساعت |
|---|---|
| قدرت کل: | 5.25kw |
| ولتاژ: | 380V |
سفارشی ماشین ردیاب وسایل نقلیه Gummy Bear Candy ساخت دستگاه ظرفیت 100-250kg / H
| ولتاژ: | 220V و 380V |
|---|---|
| قدرت: | 2.4 کیلو وات |
| وزن: | 790 کیلوگرم |
ماشین آلات تولید شیرینی غلتکی اتوماتیک / تجهیزات ساخت آب نبات سخت
| ولتاژ: | 380V / 220V |
|---|---|
| قدرت: | 10 کیلووات |
| وزن: | 160 کیلوگرم |
مواد تشکیل دهنده آب نبات ژل نرم ژله ای شکل 380V 50Hz مواد درجه مواد غذایی
| وضعیت: | جدید |
|---|---|
| محل منبع: | هنان چین |
| شماره مدل: | HTL-A388 / B388 / C388 / D388 |
آب نبات آب نبات چوبی کوچک دوام با ظرفیت بزرگ 5 ~ 8 تن
| وضعیت: | جدید |
|---|---|
| نام تجاری: | orangemech |
| ولتاژ: | 220V و 380V |
مینی آب نبات اتوماتیک تشکیل دهنده ظرفیت دستگاه 400-600 کیلوگرم در ساعت
| صنایع قابل استفاده: | غذا |
|---|---|
| وضعیت: | جدید |
| ولتاژ: | 380 ولت |
ماشین آلات بسته بندی اتوماتیک برش اتوماتیک و پیچ گوشتی سوسیس Sugus
| شماره مدل: | HTL-S808 |
|---|---|
| قدرت (W): | 3000 |
| ابعاد (L * W * H): | 1440 * 1185 * 1810 میلی متر |
380V قابل تنظیم پنیر داغ شکل گیری دستگاه / دستگاه بسته بندی شکلات
| گارانتی: | 1 سال |
|---|---|
| نوع بسته بندی: | فیلم ، فیلم رول |
| مواد بسته بندی: | چوب ، دستگاه بسته بندی شکلات |

