همه محصولات
-
توماسماشین آلات بسیار خوب، یک سال گارانتی، خدمات عمر طولانی است. دستگاه با کیفیت خوب است. -
جیمزاین کاملا عملی است کارگران آن را دوست دارند برنامه ها توسط خودشان جمع می شوند. دانستن ماشین ها و برنامه های NC می تواند آن را رقص کند. من با تمام تنظیمات فوق العاده دائمی داده ها راحت نیستم. -
Muktarزیبا، مناسب، اتمسفر، واقعی، لجستیک نیز بسیار سریع است، بسیاری از ماشین ها را انتخاب کنید، این را ببینید، بسیار راضی، بسته بندی بسیار سخت است، سخت، فروشندگان ارسال ویدئو، ترتیبات نصب مهندس نیز بسیار سریع، فیزیکی و توضیحات فروشنده یک به یک، بسیار سپاسگزار به خدمات متفکر فروشنده است. خریدار وجدان
کلید واژه ها [ candy processing equipment ] همخوانی داشتن 163 محصولات.
دستگاه پردازش آب نبات فولاد ضد زنگ برای قند قند قدرت 2KW
| خدمات پس از فروش: | مهندسین دسترس به خدمات ماشین آلات در خارج از کشور |
|---|---|
| قدرت: | 2kw |
| ولتاژ: | 380V/50 هرتز |
مرکز تولید آب نبات شیر نرم نرم برای کارخانه مواد غذایی و آشامیدنی
| صنایع قابل استفاده: | کارخانه مواد غذایی و آشامیدنی |
|---|---|
| وضعیت: | جدید |
| ولتاژ: | 380V |
خط تولید آب نبات سخت / شیرینی قلیایی ماشین کاملاً اتوماتیک
| محل مبدا:: | جیانگسو چین |
|---|---|
| ولتاژ: | 380V |
| قدرت: | 3kW |
دستگاه برش و بسته بندی آدامس حباب اتوماتیک CE افقی ISO9001
| وضعیت: | جدید |
|---|---|
| گواهی: | CE, ISO9001:2008 |
| نوع: | الکتریکی |
مینی آب نبات اتوماتیک تشکیل دهنده ظرفیت دستگاه 400-600 کیلوگرم در ساعت
| صنایع قابل استفاده: | غذا |
|---|---|
| وضعیت: | جدید |
| ولتاژ: | 380 ولت |
پروتئین آب نبات شکلات Nougat نوار ساخت دستگاه آسان برای حفظ
| نام تجاری:: | هائیتل |
|---|---|
| محل مبدا:: | جیانگ سو ، چین (سرزمین اصلی) |
| ولتاژ: | 220V / 380V / سفارشی |
خط تولید نوار شکلات برقی ، دستگاه برش کامل و پیچاندن اتوماتیک دستگاه بسته بندی آب نبات Sugus Swiss
| کاربرد: | غذا |
|---|---|
| مواد بسته بندی: | کاغذ و پلاستیک |
| وضعیت: | جدید |
دستگاه بسته بندی پلاستیکی پیچ و تاب توپ اتوماتیک توپ 1 سال ضمانت
| گارانتی: | 1 سال |
|---|---|
| مواد بسته بندی: | پلاستیک |
| کاربرد: | غذا |
دستگاه آب نبات بچه گانه نوع برقی برای ظروف پلی اتیلن
| خودکار درجه: | خودکار |
|---|---|
| نوع: | الکتریکی |
| ولتاژ: | 220V و 380V |

